• Detail firmy

74.cz, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme vývoj software a konzultace. Nabízíme software pro internetové kavárny, počítačové herny, hotely, knihovny, info centra. Software pro řízení počítačových učeben ve školách a školících centrech či software pro veřejné internetové kiosky.

Adresa

Pobřežní 370/4
186 00 Praha 8 - Karlín

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29128544
  • Služby

Výrobky, činnosti

Poskytujeme vývoj software a konzultace.

Nabízíme software pro internetové kavárny, počítačové herny, hotely, knihovny, info centra. Software pro řízení počítačových učeben ve školách a školících centrech či software pro veřejné internetové kiosky.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 303 738
E-mail: info@74.cz
WWW: 74.cz

Kontaktní osoba

Ing. Michal Kökörčený, Ph.D. - Jednatel

Další firmy v oboru

FILABEL s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a výrobu elektronických modulů a průmyslové elektroniky. Zaměřujeme se na atypické elektronické aplikace, vývoj firmware, desky plošných spojů, vývoji hardwaru na zakázku a další. Uskutečnili jsme velké zakázky jako Temelín - dispečerské zařízení, Elektročas - České Dráhy a další.

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.