• Detail firmy

ELVIA - PRO spol. s r.o.

Základní popis

Forma několika vzájemně úzce spolupracujících a přitom samostatně hospodařících subjektů umožňuje splnit jakékoliv Vaše přání v oblasti mechanické a elektronické výroby, systémových dodávek a prodeje audio a videotechniky.

Adresa

Karlovo nám. 19
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45243042
DIČ:  CZ45243042
Rok založení:  1991
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Studiové vybavení, studiová technika

- výroba přístrojů pro zpracování a distribuci audio/video signálů pro profesionální účely - instalace a kompletace televizních studií, přenosových vozů, kontrolních pracovišť přenosových tras - audiovizuální systémy a pracoviště

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 999 411
Fax: +420 224 914 670
E-mail: iva.vohankova@elvia.cz
WWW: www.elviapro.cz

Kontaktní osoba

Iva Vohankova

Ing Viktor Novák - Jednatel

Petr Stejskal - Jednatel

Další firmy v oboru

ATPV Elektro, v.o.s.

Zabýváme se výrobou, instalací, opravami elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení. Dodáváme a montujeme kompletní vybavení pro satelitní a pozemní vysílání české a slovenské televize, včetně ostatních volně šiřitelných i kódovaných signálů.

ŠROUBÁRNA MAREK s.r.o.

Naše společnost, s více než stoletou tradicí, se specializuje na zakázkovou kusovou výrobu drátů, niplů a paprsků do kol. Vyrábíme dráty do kol automobilů a motocyklů, a to včetně veteránů a historických kol. Naše produkty dodáváme nejen na tuzemský trh, ale i do zahraničí. Vyvážíme zejména na Slovensko, do Maďarska, Polska a ostatních států EU. Katalog výrobků naleznete na našich www stránkách.

Jindřich Varhan

Nabízíme kompletní ozvučení a technické zajištění hudebních a kulturních akcí. Spolupracujeme rovněž na televizních pořadech. Zajišťujeme firemní akce na klíč.