• Detail firmy

MIROSLAV STUDENÝ

Základní popis

Dodáváme kolekci originálních, ručně vyráběných svíček ve tvaru číslic. Materiál je vhodný pro kontakt s potravinami a tak jsou svíčky vhodným doplňke

Adresa

Veveří 2581/102
616 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13672045
DIČ:  CZ531022040
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Velkoprodej reklamních předmětů

▪magnetky ▪dortové svíčky ▪elektronika ▪psací potřeby ▪móda ▪hodinky ▪klíčenky ▪deštníky ▪víno ▪kalendáře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 539 085 393
E-mail: info@coldmade.cz
WWW: www.svickyone.cz
WWW: www.coldmade.cz
Další firmy v oboru

Radomír Havlík - Premiera Sweet

Vyrábíme a dodáváme reklamní sladké a slané zboží dle Vašeho návrhu. Nabízíme reklamní cukrovinky, reklamní bonbóny, reklamní lízátka, reklamní čokolády, reklamní žvýkačky, reklamní želatinové bonbóny, reklamní balení kávy a mnoho dalšího. Zabýváme se výrobou reklamních krabiček, obalů a UV tisk plechovek.

Boháček-sport.cz s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou sportovních dresů, sportovního oblečení a termoprádla. Jsme oficiálním výrobcem CCM. Dodáváme fotbalové dresy, hokejové dresy, cyklistické dresy, termoprádlo, dresy na rugby, motokrosové dresy, oděvy pro volný čas či pro reklamní účely. Nabízíme výrobu sportovního oblečení a sportovních dresů na zakázku z těch nejkvalitnějších materiálů a potiskem dle přání klienta.

MARAIS, s.r.o.

Nabízíme služby reklamní agentury. Zajišťujeme kompletní servis v oblasti prezentace firem - reklamní kampaně, reklamní tiskoviny a akce. Organizujeme firemní akce a teambuildingy na míru, pronajímáme lodě a jachty po celém světě a zajišťujeme kapitánské a jachtingové kurzy.