• Detail firmy

METFER TRADING, s.r.o.

Základní popis

Provádíme nákup, zpracování a prodej šrotu, kovových a železných odpadů - kovošrot. Nabízíme ekologické zneškodnění odpadů a recyklace surovin. Poskytujeme demontáže a demolice ocelových zařízení. Kontejnery na odpad. Doprava.

Adresa

Ke Karlovu 1081/20
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40523012
Rok založení:  1991

Výrobky, činnosti

Odpadové hospodářství - zneškodňování odpadu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 421 992
Telefon: +420 377 421 990
Mobil: +420 602 452 885
Fax: +420 377 421 993
E-mail: metfer@metfer.cz
WWW: www.metfer.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Chocholatý - Majitel

Další firmy v oboru

Becker Bohemia s.r.o.

Nabízíme sběr a svoz komunálních a nebezpečných odpadů, sběr separovaných odpadů, přistavení velkoobjemových i lisovacích kontejnerů, strojní čištění komunikací, skartaci písemností a dokumentů. Provozujeme sběrné dvory pro obce a města. Věnujeme se zpracování projektů a studií pro nakládání s odpady. Naše provozovny jsou ve městech Kralovice a Dýšina u Plzně.

ZP KOVOŠROT s.r.o.

Zabýváme se výkupem veškerých kovových a barevných kovů, likvidací technologických celků a rozpalování materiálu u zákazníka. Nabízíme přistavění kontejneru a ekologickou likvidaci automobilů. Působíme zejména Plzeňském kraji, ale přijímáme také zakázky ze vzdálenějších lokalit.

HABLA CZ s.r.o.

Naše společnost se zabývá dekontaminaci zdravotnického odpadu. Dále zajišťujeme dodávky čistících, sanitačních a desinfekčních prostředků pro potravinářský průmysl a systémy pro přesné dávkování čistících prostředků. Provádíme sanitace potrubních systémů, sanitace a mazání pásových dopravníků v potravinářství, mytí lahví apod. Pro více informací navštivte naše webové stránky.