• Detail firmy

COMPUREG Plzeň, s.r.o.

Základní popis

Dodáváme, rekonstruujeme nové či stávající systémy. Nabídka technické péče o instalované automatizační systémy, servis při provozních závadách.

Adresa

Nádražní 18
306 30 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48361143

Výrobky, činnosti

Informační systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 236 399
Telefon: +420 377 220 709
Fax: +420 377 236 399
E-mail: jirkovsky@compureg.cz
WWW: www.compureg.cz
Další firmy v oboru

ELCO plus, spol. s r.o.

Nabízíme prodej a servis výpočetní techniky, dodávky ekonomického softwaru a systémové služby. Provádíme systémový servis IT, vývoj www aplikací.

CompAct IT s.r.o.

Nabízíme vývoj softwaru na zakázku, pro sledování a řízení potravinářské a nepotravinářské výroby. Dodáváme systémy automatické identifikace a logistiky. Vyvíjíme webové aplikace, redakční systémy a prezentace. V oblasti informačních technologií zajišťujeme poradenství, pořádáme semináře a nabízíme prodej a servis počítačů, periférií, doplňků a spotřebního materiálu.

Tomáš Mahdalík - opravy stavebních strojů

Společnost byla založena v roce 2003. Poskytuje služby v oblasti oprav stavebních strojů, nákladních, užitkových a osobních vozidel. Pracujeme způsobem, který minimalizuje časové zatížení a snažíme se vytvořit ty nejvýhodnější podmínky a optimální řešení opravy při osobním jednání. Provádíme kompletní servis i pro náročné zákazníky. Snažíme se o ten nejlepší komfort, aby byly spokojeny obě strany.