• Detail firmy

Szarzec Kamil

Základní popis

*Zabývám se výrobou obkladů imitace štípaného kamene,okrasné zámkové dlažby, plošné dlažby a dalších betonových doplňků.. *Pokládáme zámkové dlažby všech druhů. Připravíme terén pro položení dlažby. Připravíme výkop (strojně, nebo ručně)

Adresa

Ropice 271
739 61 Třinec

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71825673

Výrobky, činnosti

Pokládáme zámkové dlažby všech druhů

*Zabývám se výrobou obkladů imitace štípaného kamene,okrasné zámkové dlažby, plošné dlažby a dalších betonových doplňků.. *Pokládáme zámkové dlažby

Kontaktní údaje

E-mail: szarzec@centrum.cz
WWW: www.kutik.cz

Kontaktní osoba

Kamil Szarzec - Majitel

Telefon: 736 106 887
E-mail: szarzec@centrum.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Rostislav Šimeček - ZEDNICTVÍ

Zabýváme se rekonstrukcemi a realizacemi koupelen, kuchyní, bytových jader a kompletních bytových prostor. Zajišťujeme výrobu nábytku na zakázku, provádíme elektroinstalační práce. Nabízíme realizaci 3D projektů a zajištění statistických posudků.

DŘEVO ŠIGUT, s.r.o.

Prodáváme suché truhlářské a stolařské řezivo. Nabízíme OSB desky, obkladové smrkové palubky, plotovky apod. Prodáváme také štípané palivové dřevo. Nabízíme Vám také výrobu zahradního nábytku z masivu. Vyrábíme kvalitní sedací lavice a židle z masivu pro venkovní posezení. Působnost: Ostrava, Nový Jičín, Kopřivnice, Příbor, Frenštát, Valašské Meziříčí, Rožnov p.R., Frýdek Místek, Hranice.

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.