• Detail firmy

Poklopy Mitech s.r.o.

Základní popis

Jsme výhradní dovozce německé firmy Eisenhammer Dresden pro český a slovenský trh. Poklopy a mříže třída A15-F900. Příslušenství a výrobky na objednávku - nápisy a znaky měst. Poklopy z nelitinových materiálů, pryžové mříže - ochrana proti krádeži.

Adresa

Hartinkov č.p. 16
569 43 Hartinkov

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27720136
  • Služby

Výrobky, činnosti

Poklopy a mříže

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Instalatérství Bidmon s.r.o.

Naše společnost Instalatérství Bidmon s.r.o. Vám nabízí instalatérské, topenářské a plynařské práce. Zajistíme instalatérské práce v budovách, instalace armatur a zařízení na budovách, vodoinstalatérství, vodovody, kanalizace, servis, strojovny a rozvody chlazení, solární kolektory, rekonstrukce koupelen a bytových jader na klíč a další. Neváhejte nás navštívit.

GREVIS a. s.

Výstavba a servis telekomunikačních sítí na klíč. Údržba a servis STA, slaboproudé rozvody. Provádíme zemní a výkopové práce, přípojky kanalizace, vody, plynu a nn. Opravy komunikací.

ZVŠ Stavitelství Třeboň s.r.o

Zajišťujeme stavební práce v Jihočeském kraji. Realizujeme stavby na klíč, hrubé stavby, základové desky, rekonstrukce staveb, zateplování objektů, demolice, vodovody a kanalizace včetně přípojek a mnoho dalšího. Provádíme zemní a výkopové práce, opravujeme chodníky, komunikace. Disponujeme vlastní hutnící technikou, stavební mechanizací a trubkovým i fasádním lešením. Jsme profesionálové v oboru.