• Detail firmy

Poklopy Mitech s.r.o.

Základní popis

Jsme výhradní dovozce německé firmy Eisenhammer Dresden pro český a slovenský trh. Poklopy a mříže třída A15-F900. Příslušenství a výrobky na objednávku - nápisy a znaky měst. Poklopy z nelitinových materiálů, pryžové mříže - ochrana proti krádeži.

Adresa

Hartinkov č.p. 16
569 43 Hartinkov

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27720136
  • Služby

Výrobky, činnosti

Poklopy a mříže

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Instalatérství Bidmon s.r.o.

Naše společnost Instalatérství Bidmon s.r.o. Vám nabízí instalatérské, topenářské a plynařské práce. Zajistíme instalatérské práce v budovách, instalace armatur a zařízení na budovách, vodoinstalatérství, vodovody, kanalizace, servis, strojovny a rozvody chlazení, solární kolektory, rekonstrukce koupelen a bytových jader na klíč a další. Neváhejte nás navštívit.

RYBÁR s.r.o.

Provádíme montáž vodoinstalačních, topenářských a kanalizačních systémů. Zajišťujeme veškeré instalatérské a topenářské práce včetně revizních kontrol. Realizujeme založení kanalizace, rozvody vody, podlahové vytápění, instalace plynových kotlů, kotlů na tuhá paliva, krbových kamen, tepelných čerpadel či solárních kolektorů. Poskytujeme profesionální služby, na trhu působíme již od roku 1999.

T O P I Klatovy, spol. s r.o.

Provádíme průmyslové a domovní plynovody, plynové přípojky, instalatérské a topenářské práce. Fotovoltaika, solární panely, tepelná čerpadla, včetně zajištění dotací.