• Detail firmy

PF Postforming s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme dřevotřískové okenní parapety TOPSET ve 20 standardních dekorech. Dále nabízíme schodišťový systém TOPSTEP - obklad schodiště, renovace starých schodů. Součástí nabídky je i nerezové zábradlí.

Adresa

K Mlýnům 80
595 01 Velká Bíteš

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25748050

Výrobky, činnosti

výroba pryžových a plastových výrobků

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 717 111
Fax: +420 566 531 336
E-mail: info@topstep.cz
WWW: www.topstep.cz

Kontaktní osoba

Martin Černý - Jednatel

Mobil: +420 777 717 114

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.

FRAM spol. s r.o.

Zabýváme se lisováním gumových výrobků. Nabízíme zakázkovou výrobu malých i velkých sérií. Vyrábíme silentbloky válcové, gumové dorazy, gumové rohožky, gumové desky, podložky pro autoservisní zvedáky, zdravotnickou pryž, podlahovou pryž nebo gumové klíny.

SITTECH CZ, s.r.o.

Naše společnost je specialistou v těsnění. Jsme dodavateli těsnící hydrauliky, pneumatiky a rotačního pohybu. V naší nabídce najdete mnoho druhů a typů průmyslového těsnění, technické pryže, plastů, brzdového obložení. Na našich webových stránkách si můžete vybrat i mezi průmyslovými, odsávacími a vysokotlakými hadicemi. Nabízíme také prostředky pro údržbu výrobních podniků. Vše na www.