• Detail firmy

Panes, s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej fasádních a interiérových barev, strukturálních omítek a střešních izolačních nátěrů.

Adresa

Holubice 127
683 51 Holubice

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26275252

Výrobky, činnosti

výrobce širokého sortimentu stavební chemie

fasádních barev, protipožárních nátěrů a dalších výrobků...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 544 226 102
Fax: +420 544 226 102
E-mail: info@panes.cz
WWW: www.panes.cz
Další firmy v oboru

KORAL ITALY, s.r.o.

Společnost dodává laky - barvy pro automobily, lakovací a sušící kabiny, boxy pro průmysl i autolakovny. Nabízíme tónování barev a autolaků. Zajišťujeme také prodej stříkací techniky, švýcarského brusivo SIA, lakovacích kabin FAM IPERTECH a polyvalentní míchací systém pro míchání. Více informací na našich webových stránkách nebo přímo v naší prodejně.

MISTRAL PLUS s.r.o. - prodej a míchání barev

Nabízíme fasádní nátěrové hmoty, probarvené omítkoviny, mozaiky, interiérové barvy, penetrační nátěry, emaily, průmyslové barvy, základní barvy, antikorozní barvy, barvy na neželezné kovy, na radiátory, silicon Thermo, laky, lazury, olejové, podlahové laky, napouštědla na dřevo, impregnace, barvy na okna, ředidla, čističe, odstraňovače starých nátěrů, odrezovače. Jsme partnerská prodejna Dulux.

Autolaky Hrubý s.r.o.

Důležité upozornění! Od 16.3.2015 jsem na nové adrese: Zvěřinova 13, Brno 618 00. Zabýváme se prodejem autolaků značky MOBIHEL, STANDOX a průmyslových barev CHROMIND, MULTIMIX, SELEMIX. Dále nabízíme tmely, plniče, brusivo, UBS materiály, příslušenství pro autolakýrníky, stříkací pistole. Nabízíme míchání a plnění sprejů na počkání.