• Detail firmy

Millenium house, s.r.o.

Základní popis

Prodej a montáž solárních panelů a systémů. + Prodáváme a montujeme nízkoenergetické a pasivní domy na klíč, dodáváme hobby stavebnice pro výstavbu svépomocí: domky, chaty, altány, pergoly, garážová stání atd., používáme sendvičové panely ze dřeva (O

Adresa

Kutuzovova 547/13
701 00 Ostrava 1

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26842971

Výrobky, činnosti

Prodej a montáž solárních panelů a systémů.

Prodej a montáž solárních panelů a systémů.

Kontaktní údaje

Telefon: 739 405 932

Kontaktní osoba

Petr Kalaš - Jednatel

Mobil: +420 731 151 177
Další firmy v oboru

Účetnictví - Ing. Andrea Šrubařová s.r.o.

Poskytujeme komplexní účetní služby pro FO i PO. Zajišťujeme vedení daňové evidence pro plátce i neplátce DPH, zpracování přiznání k dani, měsíční zpracování mezd, zastupování před finančním úřadem a také zpracování přehledů pro OSSZ. Věnujeme se založení obchodních společností od A do Z.

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.

Svatopluk Valuch

Specializujeme se na rekonstrukce rodinných domů typů okál. Dále nabízíme širokou paletu prací v oblasti stavebního průmyslu. Provádíme zateplování budov termofasádou, instalace vody, topení a plynu, výměny a dodání oken, vestavby půdních podkroví, rekonstrukce koupelen i montáž sádrokartonu, výměny podlah, služby tapetování, výrobu a montáž mansadry a mnoho dalšího dle domluvy.