• Detail firmy

Learn2Lead s.r.o.

Základní popis

Vytváříme teambuildingové kurzy a programy (letní i zimní), týmové rozvojové tréninky i působivé večerní zábavné (tématicky zaměřené). Nabízíme netradiční zážitky, zábavu, nové poznání a teambuilding zkušenosti. To vše dle Vašich potřeb a požadavků.

Adresa

Sokolovská 57/100
186 00 Praha 8 - Karlín

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26791617

Výrobky, činnosti

Kurzy týmové spolupráce - Teambuilding.

Vytváříme teambuildingové kurzy a programy (letní i zimní), týmové rozvojové tréninky i působivé večerní zábavné (tématicky zaměřené).

Kontaktní údaje

Mobil: 603 558 573
Mobil: 737 905 409
Fax: +420 284 689 960
E-mail: info@learn2lead.cz
WWW: www.learn2lead.cz

Kontaktní osoba

Mgr. David Fojtík - Majitel

Mobil: +420 777 023 503
Další firmy v oboru

PATRON-A s.r.o.

Poskytujeme detektivní a bezpečnostní služby. Nabízíme instalace, revize a servis zabezpečovacích systémů, fyzickou ostrahu osob a majetku, ostrahu průmyslových objektů, převoz zásilek hotovosti a cenin, detektivní sledování osob, zajišťování důkazních materiálů, prokázání nevěry a mnoho dalšího. Pořádáme také střelecké kurzy pro skupiny i jednotlivce. Umožňujeme také firemní akce na střelnici.

Chadbalon - let balonem

Specializujeme se na lety horkovzdušným balónem. Nabízíme vyhlídkové lety pro jednotlivce, páry nebo skupiny až o 8 osobách. Vyhlídkové lety zajišťujeme horkovzdušnými balóny Chad a Kašpárek po téměř celém území České republiky.

Klub Shorinji Kempo Praha

Pořádáme kurzy sebeobrany – japonského bojového umění Shorinji Kempo v Praze. Srdečně Vás zveme na ukázkovou bezplatnou lekci.