• Detail firmy

Instalatér - Jan Ježek

Základní popis

Provádíme instalatérské a topenářské práce. Rekonstrukce i nové objekty: práce vodovodní a odpadní - byty, domy i jiné objekty. Ústřední vytápění - radiátory i podlahové. Jsme plátci DPH. Máme uděleno právo používat Značku kvality.

Adresa

Soukenická 1191/19
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13786407

Výrobky, činnosti

Provádíme instalatérské a topenářské práce.

Rekonstrukce i nové objekty: práce vodovodní a odpadní - byty, domy i jiné objekty. Ústřední vytápění - radiátory i podlahové.

Kontaktní údaje

Mobil: 603 710 211
Další firmy v oboru

FAT Praha, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje údržbu bytového fondu již 26 let. V rámci této činnosti provádíme veškeré elektroinstalační, vodoinstalatérské, topenářské, zednické, kominikcé, klempířské, truhlářské, lykýrnické a úklidové práce. Léty nabyté zkušenosti jsou zárukou odborně a včas provedených kvalitních služeb. Poskytujeme prodlouženou 36-ti měsíční záruku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Velimir Stepić

Zajišťuji služby v oblasti voda, kanalizace, topení. Poskytuji služby hodinového manžela - provádím veškeré instalatérské práce, zednické opravy, malování apod.

MAPOL s.r.o.

Zajišťujeme prodej klapek, kulových kohoutů, šoupátek, membránových ventilů, zpětných klapek, speciálních armatur, ovládání, kovaných armatur, solenoidových ventilů a dalšího zboží.