• Detail firmy

Grof Leoš

Základní popis

Elektrické pohony bran, vrat a příslušenství pro automatizaci bran a vrat. Dodáváme pístové, lineární pohony křídlových bran a posuvných bran, pohony garážových vrat. Samonosné brány, pojezdové brány, c profily, šíny, kladky.

Adresa

Lůčky 1022
691 02 Velké Bílovice

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74217933

Výrobky, činnosti

Pohony bran a vrat

Kontaktní údaje

Telefon: +420 775 400 002
E-mail: info@epohony.cz
WWW: www.epohony.cz

Kontaktní osoba

Leoš Grof - Majitel

Mobil: +420 774 642 880
Další firmy v oboru

Stanislav Ševela

Naše truhlárna v Hodějicích, nedaleko od Slavkova u Brna, nabízí zakázkovou výrobu nábytku, kuchyňských linek, ale i interiérových dveří a schodů. K výrobě využíváme tradiční i moderní technologie, dodržujeme dohodnuté termíny a vyrábíme produkty ve vysoké kvalitě, vše dle vašich představ. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zpracování grafického návrhu a cenová kalkulace.

TOMM INTERIÉR s.r.o.

Vyrábíme, dodáváme a montujeme stínící techniku, okna a dveře ze dřeva a plastu, parapety, sítě proti hmyzu a mnoho dalšího.

Ján Mikula - Truhlářství

Zakázkovou výrobou nábytku se zabýváme již od roku 2002. Každý kus námi vyrobeného nábytku je originál, proto je pro nás důležité osobní jednání, kde nám nastíníte Vaše představy a my Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Kromě nábytku vyrábíme také interiérové dveře, obložky či schody a umíme vyrobit i nábytek atypický. Naší prioritou je 100% spokojenost zákazníka, který se k nám rád vrací.