• Detail firmy

Čomor Jiří

Základní popis

Stavby na klíč. Nabízíme klempířské práce, certifikované montáže ocelových hal, tesařské, pokrývačské, zednické a tepelné práce. Provádíme sádrokartonové konstrukce, terénní úpravy a výkopové práce. Montáž kuchyňských linek.

Adresa

Skršín 58
434 01 Most

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  86711032

Výrobky, činnosti

Montáž kuchyňských linek.

Kontaktní údaje

E-mail: stavbynaklic@seznam.cz
WWW: www.stavbynaklic.estranky.cz

Kontaktní osoba

Jiří Čomor - Majitel

Další firmy v oboru

HAVI s.r.o.

Realizujeme pozemní a průmyslové stavby, a to novostavby i rekonstrukce většího rozsahu, rekonstrukce plášťů panelových a bytových domů, dopravní stavby (chodníky, komunikace aj.) a manipulační plochy, výstavbu dětských a sportovních hřišť. Doporučujeme využít služeb našich sesterských stavebnin, nabízejících veškerý sortiment pro vaši stavbu, byt, chalupu, zahradu. Zboží je z velké části skladem.

STAVBY REJZEK s.r.o.

Naše firma se věnuje rekonstrukcím, zateplení fasád, přestavbám a výstavbám bytů, domů či kanceláří. Realizujeme monolitické schody, zednické a obkladačské práce. Jsme stavební firma z Mostu a našim cílem jsou jen ti nejspokojenější zákazníci. Zajišťujeme výstavbu rodinných domů na klíč.

PRŮMSTAV ŠTĚTÍ, a.s.

Provádíme veškeré stavební práce pro průmyslové stavby, pro stavby občanské vybavenosti i pro bydlení. Vyrábíme beton. Zajišťujeme tesařské, zámečnické a železářské práce. Působíme v regionech Litoměřice a Mělník.