• Detail firmy

Mramos, společnost s ručením omezeným

Základní popis

Vyrábíme a prodáváme obklady, dlažby i dárkové předměty z přírodního kamene. Nabídka ručně skládaných mramorových mozaik pro interiéry i exteriéry.

Adresa

Farní 50
332 09 Štěnovice

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45357447
DIČ:  CZ45357447

Výrobky, činnosti

Obklady stěn z přírodního kamene

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 916 204
Fax: +420 377 916 868
E-mail: info@mramos.cz
WWW: www.mramos.cz

Kontaktní osoba

Jöri Michael Schick - Jednatel

Pavla Schick

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MIROSLAV BENEŠ - B.NETON

Nabízíme široký sortiment betonových výrobků pro venkovní využití. Výrobky jsou z přírodních materiálů. Vyrábíme městský mobilář, dlažbu, obrubníky, sedací soupravy, lavice, stoly, zahradní krby a grily a mnoho dalšího.

Stavební práce Tomáš Pruner

V rámci naší stavební činností provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Realizujeme kompletní střechy včetně oprav, dále pak montáže sádrokartonu a pokládku dřevěných podlah. Se stavební činností máme bohaté zkušenosti a získali jsem mnoho spokojených zákazníků. Garantujeme kvalitu a spolehlivost. Neváhejte nás kontaktovat.

SUTNAR & RAPPL s.r.o.

Naše společnost se věnuje výrobě zboží z kamene. Jsme kamenická firma, která vznikla v roce 1993. Našim klientům nabízíme interiérové a stavební prvky, pracovní desky na kuchyňské linky, pomníky a pomníkové díly, sekání a zlacení/stříbření nápisů a ornamentů. Vyrábíme z přírodního kamene a konglomerovaného kamene Technistone. Jsme autorizovaným distributorem pro Plzeňský kraj. Navštivte nás.