• Detail firmy

KANALIZACE A VODOVODY Starý Plzenec a.s.

Základní popis

česká firma, která Vám pomůže vyřešit vše kolem kanalizace či vodovodu. Naše služby: čištění kanalizace a domovních odpadů všech druhů a profilů tlakovou vodou , dovoz vody,projektová činnost,laboratorní činoost, stavba a provozování vodov. a kanal.

Adresa

Sedlec 195
332 02 Starý Plzenec

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61778079
DIČ:  140-61778079
Rok založení:  1962
Počet zaměstnanců:  55

Výrobky, činnosti

Akreditované laboratoře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 966 426
Mobil: 606 649 510
E-mail: szalatnay@kav.plzenec.cz
E-mail: info@kav-plzenec.cz
WWW: www.kav-plzenec.cz
Další firmy v oboru

Josef Augusta

Poskytujeme komplexní účetní a daňové služby. Zajišťujeme externí vedení účetnictví, vedení mzdové agendy, personální poradenství, externí účetní a daňové poradenství. Rovněž také provádíme poradenství pro začínající firmy a živnostníky včetně poradenství při zakládání živnosti.

SEKO BUS PLZEŇ s.r.o.

Provozujeme vnitrostátní a mezinárodní zájezdovou dopravu. Zajistíme autobusovou dopravu pro cestovní kanceláře a jiné organizace. Nabízíme rovněž nákladní dopravu a přepravu zaměstnanců.

KREIS inženýring s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je inženýrská činnost. Zajišťujeme projekty rodinných domů včetně stavebních povolení, především ale navrhujeme, zpracováváme a realizujeme domovní i průmyslové elektroinstalace či průmyslové automatizace. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zpracování software a systémů jakosti ISO.