• Detail firmy

Dušan Ligas - zprostředkovatelská a obchodní činnosti firmám

Adresa

Vracovská 1125
696 81 Bzenec

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  11503581
Rok založení:  1959
Počet zaměstnanců:  100
Roční obrat:  25000000

Výrobky, činnosti

Reklama

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 944 144
E-mail: Ligasd@seznam.cz
WWW: www.ligas.estranky.cz

Kontaktní osoba

Dušan Ligas

Další firmy v oboru

KPK DISPLAYS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu produktových stojanů, vybavení maloobchodních prodejen regály, vitrínami, drátěnými závěsy, košíky a POS materiály. Nabízíme komplexní veletržní servis. Realizujeme pro naše klienty veletržní a výstavní expozice na klíč po celém světě, od návrhu po finální stavbu a demontáž, včetně zajištění cateringu, hostesek, logistiky, ubytování, letenek apod.

NEON Burianová, s.r.o.

Světelná a nesvětelné plastická loga a nápisy prosvětleny LED diodami. Nápisy z neonových trubic. Světelné panely a výstrče prosvětleny LED diodami nebo zářivkami. Dále nápisy z tvrzeného polystyrenu, tisk plakátů, polepy výloh, velkoplošný tisk a polep aut. Vše pro vaši reklamu od návrhu přes výrobu a montáž. Servis po celou dobu životnosti.

FAST FORWARD s.r.o.

Nabízíme komplexní marketingové služby v reklamě. Zaměřujeme se na plánování strategie budování firmy, obchodní značky a obchodního týmu, vytváření kreativní strategie pro firmy, kompletní produkční činnost v reklamě, plánování mediální strategie firmy, tvorbu online prezentace firmy, přípravu a realizace eventů pro firmy a mnoho dalšího. Poskytujeme poradenství v obchodu, marketingu a reklamy.