• Detail firmy

Jaroslava Roudová

Základní popis

Prodáváme nábytek a bytové doplňky. Nabízíme bytový textil, podlahy i svítidla. Možnost zakoupení dětského a kuchyňského nábytku, židlí a křesel

Adresa

Husova 573
336 01 Blovice

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15745929
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Obchody s bytovým vybavením

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 207 648
Mobil: +420 371 522 704
E-mail: nabytekblovice@seznam.cz
WWW: www.dum-nabytku.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Roud

Mobil: +420 371 522 704
E-mail: nabytekblovice@seznam.cz
Další firmy v oboru

Truhlářství Šindelář

Věnujeme se truhlářské výrobě. Zaměřujeme se na výrobu pergol, zahradních domků, garážových stání, dřevěných schodišť, vyrábíme rovněž nábytek a kuchyňské linky či jiné truhlářské produkty. Zajistíme vše dle požadavku zákazníka - garantujeme kvalitně odvedenou práci a 100 % spokojenost.

Truhlářství - Irena Stručková

Firma nabízí truhlářské práce. Výroba nábytku na zakázku, například komody, skříně, postele, stoly, stolky pod PC/TV, dětské pokoje, obývací stěny. Dále vyrábíme kuchyňské linky.

Area projekt, s.r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zajišťujeme zpracování architektonických studií, dokumentace (územní rozhodnutí, vydání stavebního povolení, provedení staveb, výběr zhotovitele), žádostí o dotace, rozpočtů staveb, výkazů výměr, průkazů energetické náročnosti budov apod. Navrhujeme interiéry, rodinné domy, budovy občanské vybavenosti, průmyslové, dopravní a inženýrské stavby.