• Detail firmy

Firma KARRMANN

Základní popis

Nabízíme čištění kanalizací, čištění odpadů elektrickou motorovou frézou, havarijní služba. Kamerový průzkum potrubí a nepřístupných prostor, včetně záznamu. Nabízíme vodoinstalatérské práce, dodání a montáž zařizovacích předmětů.

Adresa

Jakuba Jana Ryby 987/90
323 22 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18257011
DIČ:  CZ6009261489

Výrobky, činnosti

Čištění kanalizací a kanalizačních trubek

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 526 517
E-mail: karrmann@volny.cz
WWW: www.karrmann.wbs.cz

Kontaktní osoba

Jiří Karrmann - Majitel

Mobil: +420 602 833 867
Další firmy v oboru

PLZEŇSKÝ IKUS s.r.o.

Činnost naší firmy, působící v Plzni, je zaměřena na rekonstrukce koupelen a bytových jader. Dále poskytujeme služby v oblasti topení - voda - plyn - kanalizace - odpady. Zajišťujeme veškeré instalatérské a topenářské práce. Jsme malou firmou, která si zakládá na profesionalitě a spokojenosti svých zákazníků. Obraťte se na nás a my už se postaráme o to, aby Vaše domácnost byla plně funkční.

Oskar Klug INSTALATÉRSTVÍ

Hlavním zaměření firmy jsou instalatérské a topenářské práce. Dále se věnujeme opravám čerpadel a kotlů na tuhá paliva. Provádíme záruční i pozáruční servis kotlů na tuhá paliva a pravidelní roční prohlídky. Zabýváme se rovněž drobnou zámečnickou výrobou.

T O P I Klatovy, spol. s r.o.

Provádíme průmyslové a domovní plynovody, plynové přípojky, instalatérské a topenářské práce. Fotovoltaika, solární panely, tepelná čerpadla, včetně zajištění dotací.