• Detail firmy

Jaroslav Fuja - Elektroz

Základní popis

Nabízíme rozvaděče typové, kompenzační, staveništní, elektroměrové, atypické NN, distribuční do 2500A, rozvodnice pro bytové účely, rozv. MAR osazených řídícími systémy, pro pracovní stroje, zásuvkové a deblokační skříně, rekonstrukce rozvaděčů.

Adresa

Osek u Rokycan 57
338 21 Osek u Rokycan

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11617055
DIČ:  CZ5702270794
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Elektrické rozvaděče

Kontaktní údaje

Telefon: +420 371 781 361
Fax: +420 371 781 361
E-mail: elektroz@elektroz.cz
WWW: www.elektroz.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Fuja - Jednatel

Mobil: +420 603 472 088
Další firmy v oboru

STEATIT,s.r.o

Nabízíme výrobu a dodávku technické a elektrotechnické keramiky. Používáme technologii suchého a polosuchého lisování nebo technologii tažení. V našem sortimentu naleznete steatitové, kordieritové, pyrostatové, infrakordieritové, superinfrové výrobky aj.

SKELDO s.r.o.

Specializujeme se na dodávání kabelových spojek a koncovek pro silové kabely, smrštitelné trubky a smršťovací trubky, opravné manžety, smršťovací rozdělovací hlavy, smrštitené pásky, smrštitelné a nesmrštitelné kabelové příslušenství, lisovací a šroubové spojovače, kabelové nože a ořezávátka, stříhací a lisovací nářadí, stříhání DIN lišt a kabelových žlabů, trasovací kolečka, cupalové podložky aj.

Miloš Sichinger - ELEKTROSLUŽBA

Zabýváme se prodejem elektroinstalačního materiálu. V nabídce máme přes 8 400 položek elektroinstalačního materiálu všeho druhu, elektrospotřebičů a měřicích přístrojů, spojovacích kabelů pro TV/audio/video, apod. Domácí telefony a jejich montáže + prodej pro bytové jednotky i panelové domy. Vimperk, Prachatice.