• Detail firmy

David Sniegoň

Základní popis

Montáže elektroinstalace,měření a regulace,zvonky,domácí telefony,videotelefony,zabezp. techniky.Revize,přihlášky,údržba,opravy,rekonstrukce

Adresa

Letkov č.p. 231
320 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16669126

Výrobky, činnosti

Elektromontáže

Montáže elektroinstalace,měření a regulace,zvonky,domácí telefony,videotelefony,zabezp. techniky.Revize,přihlášky,údržba,opravy,rekonstrukce

Kontaktní údaje

Mobil: 604 771 131
Mobil: +420 603 724 797
Fax: 377 451 052
E-mail: gonschi-elektro@seznam.cz
E-mail: d.sniegon@tele2.cz

Kontaktní osoba

David Sniegoň - Majitel

Další firmy v oboru

KREIS inženýring s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je inženýrská činnost. Zajišťujeme projekty rodinných domů včetně stavebních povolení, především ale navrhujeme, zpracováváme a realizujeme domovní i průmyslové elektroinstalace či průmyslové automatizace. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zpracování software a systémů jakosti ISO.

ELEKTROPAUM s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na elektroinstalace, a to jak bytové, tak i průmyslové. Realizujeme přípojky VN, NN, instalace hromosvodů, nabízíme revize. Provádíme zemní a výškové práce, zajistíme rovněž pronájem plošiny.

STEMONT JS, s.r.o.

Zajišťujeme montáž a údržbu vedení VN, NN, trafostanic (vzdušných i kabelových). V oblasti silnoproudých elektromontáží působíme již od roku 1999. Elektromontážní práce zajišťuje 15 montérů, vyškolených pro práci na sítích AES a PAS včetně práce pod napětím NN. Dále provozujeme a opravujeme veřejná osvětlení v obcích.