• Detail firmy

WWW STAVBA s.r.o.

Základní popis

Provádíme: komplexní dodávka rodinných domů a domků na klíč, bytové stavby, dřevostavby, dřevomontované stavby, nízkoenergetické domy, sendvičové konstrukce a dřevodomky. 1/3 náklady na otop. Projekt v ceně domu.

Adresa

Nový Šaldorf 777
671 81 Znojmo

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25509942
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  40

Výrobky, činnosti

Montované domy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 515 227 862
Telefon: +420 515 227 865
Fax: +420 515 227 861
E-mail: www.stavba@volny.cz

Kontaktní osoba

MUDr. Naděžda Suchá - Jednatel

Další firmy v oboru

Václav Gracias - Zastřešení kruhových bazénů

Specializujeme se na výrobu a prodej různých zastřešení a práci s polykarbonátem. Dodáváme zastřešení atypická, na kulaté, kruhové bazény, zimní zahrady, přístřešky a další. V nabídce máme i jednokolejnicové zastřešení a podchůdné zastřešení. Pro nosné konstrukce využíváme nerezové profily opláštěné polykarbonátem. Vyhovíme Vašim individuálním požadavkům.

ALIA elektro s.r.o.

Zabýváme se elektromontážními pracemi, montáží bezpečnostních systémů, strukturované kabeláže, hromosvodů, telefonních a TV rozvodů. Zajišťujeme také rekonstrukce objektů v rozsahu středního stavebnictví, údržbu a servis objektů

Michael Vybíral - střechy, krovy, pergoly

Stavíme kvalitní nosné konstrukce - krovy, stropy, provádíme jejich rekonstrukce včetně demontáže. Pokládáme střešní krytiny včetně difúzní fólie, montujeme střešní okna. Podbíjíme podhledy. Realizujeme dodávku střechy na klíč. Působíme v okrese Brno.