• Detail firmy

ZPS-Slévárna a.s.

Adresa

Třída 3 Května 1172
763 02 Malenovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47908319

Výrobky, činnosti

Odlitky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 532 310
Telefon: +420 577 532 410
Fax: +4 205 761 606
E-mail: zs@sl.zps.cz
WWW: www.sl.zps.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pacula

Ing. Stanislav Šolar - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

Nástrojárna NADO s.r.o.

Naše společnost Vám nabízí výrobu a konstrukce lisovacích a tvářecích nástrojů dílenských přípravků a forem na vstřikování termoplastů. Zajišťujeme Vám kompletní výrobu, obnovu, popřípadě opravy jednotlivých nástrojů, ale především Vám zajistíme výrobu nástrojového vybavení pro rychlé zavedení Vašich nových výrobků na trh. Na našich www stránkách najdete ukázku některých výrobků naší nástrojárny.

ROCKTECH, s.r.o.

Rocktech, s.r.o. je společnost, která se od r. 1993 zabývá dodávkami strojů, nástrojů a zařízení pro vrtání a dobývání hornin, pro vrtací práce v pozemním i podzemním stavebnictví, jakož i techniky pro řadu souvisejících činnosti.