• Detail firmy

PANAV, a.s.

Základní popis

Valníková vozidla, kontejnerová vozidla, sklápěcí vozidla, podvalníky. Přívěsy k nákladním vozům.

Adresa

Nádražní 212
783 45 Senice na Hané

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47672731
Rok založení:  1950
Počet zaměstnanců:  300

Výrobky, činnosti

Přívěsy k nákladním vozům

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 947 323
Mobil: +420 602 752 121
Fax: +420 585 947 308
E-mail: miroslav.bures@panav.cz
E-mail: panav@panav.cz
WWW: www.panav.cz

Kontaktní osoba

Ing. Daniel Tamchyna - Předseda představenstva

Ing. František Svozil - Člen představenstva

Mobil: +420 728 789 182

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

CZECH ETIMEX s.r.o.

Naše společnost ETIMEX je vedoucím dodavatelem vyfukovaných plastových systémů pro rozvod vody a vzduchu ve vybraných oblastech trhu v Evropě a severní Americe. Vyvíjíme a vyrábíme inovační produkty v optimální kvalitě. Zajišťujeme kompletní řešení. Dostanete tak z jedné ruky vše od nápadu až po hotový plastový nebo pryžový díl. To vše v jakémkoli požadovaném množství.

Pneuservis - Jiří Šebera

Provozujeme pneuservis v Pelhřimově. Provádíme opravy poškozených pneumatik a duší, huštění pneumatik plynem, výměny pneumatik a ekologickou likvidaci opotřebovaných pneumatik. Prodáváme pneumatiky, disky a autobaterie na osobní a nákladní vozidla i na traktory. Dále zajišťujeme mechanické opravy vozidel, STK, laserovou geometrii, čištění a plnění klimatizací a další běžné autoservisní služby.

DONOR SERVIS spol.s r.o.

Jsme středně velký pražský autoservis a pneuservis s moderním vybavením. Zajišťujeme opravy a pravidelný servis osobních, užitkových, nákladních vozidel, návěsů a přívěsů i autobusů. Provádíme klempířské práce, opravy laku, měření emisí, připravujeme vozidla na STK včetně jejího zajištění. Součástí poskytovaných služeb je i vyřízení pojistných událostí. Prodáváme náhradní díly na užitkové vozy.