• Detail firmy

BREN s.r.o.

Základní popis

Velkoobchod elektrického ručního nářadí a příslušenství zn. Dewalt, Protool, Narex, Black&Decker, Ultra Demurger SA, Eurodima Diamant technik, Lukas, Rhodius, Pilana, Tona.

Adresa

K Pasekám 4440
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49972596

Výrobky, činnosti

Drobné elektro nářadí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 009 616
Telefon: +420 577 009 610

Kontaktní osoba

Ing. Miroslav Brzoň - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ARLES s.r.o.

Jsme prodejci originálního a alternativního spotřebního materiálu a komponent na výrobu renovací pro tiskárny a kopírovací stroje. Poskytujeme kompletní tisková řešení pod značkou DEVELOP s profesionálním servisem našich techniků. Nabízíme náhradní díly, repasované kopírky RICOH, NRG. Vykupujeme a prodáváme prázdné OEM tonerové kazety. Zajistíme rozvoz spotřebního materiálu ve Zlíně a okolí.

TOWELIN družstvo

Věnujeme se výrobě lehkých svařovaných konstrukcí, renovacím a opravám součástí navařováním. Svařujeme kovy, hliník, nerez. Disponujeme svařovacím agregátem TIG 350 a předehřívací pecí s regulací do 800°C. Provádíme leštění kovů. Dále se zabýváme prodejem nářadí, nástrojů, kotvící a nýtovací techniky či měřidel pro strojírenství. Součástí poskytovaných služeb je i technické poradenství.

SVÁŘEČKY-OBCHOD.CZ

Zabýváme se prodejem svářecí techniky, kompresorů, zahradní techniky a také dílenského vybavení. Nabízíme širokou nabídku produktů od tuzemských i zahraničních výrobců. Dodáváme svářečky, kovoobráběcí stroje, pily, pneumatické a Aku nářadí, stavební stroje, krbová kamna, dřevoobráběcí stroje, elektrocentrály, plynové spotřebiče, stojanové vrtačky, zahradní techniku a mnoho dalšího.