• Detail firmy

Ladislav Kocúr

Základní popis

Výroba, prodej a montáž Euro oken, vchodových a vnitřních dveří, obložkových zárubní v provedení masiv, dýhované, fóliované. Okna i dveře dodáváme pro běžnou bytovou výstavbu i pro atypické projekty včetně zaměření, dopravy a montáže. Dveřní doplňky.

Adresa

Jáchymovská 2922
470 01 Česká Lípa

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64658783
DIČ:  CZ6006232012
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  8
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Dveře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 487 400 177
E-mail: obchod@promontcl.cz
WWW: www.promontcl.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Kocúr - Majitel, Jednatel

Mobil: 777 202 418
Další firmy v oboru

Miroslav Groh - KOVO - mg

Věnujeme se zámečnictví a kovovýrobě. Naše společnost pomáhá s různými druhy prací větším firmám. Zajišťujeme zakázkovou výrobu brán, branek, vrat, mříží, plotových dílců aj. Zajistíme montážní, servisní a údržbové práce.

DŘEVOOBCHOD - ČESKÁ LÍPA, s.r.o.

Zabýváme se prodejem dřevařského materiálu a doplňkového zboží. Náš sortiment zahrnuje: dřevěné desky, dřevěná okna a dveře, řezivo, hoblované produkty a nábytkové kování. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách. Velkoplošné materiály Vám nařežeme, desky naformátujeme a olepíme hrany. U nás zakoupené zboží Vám po domluvě také přivezeme. Pro více informací nás kontaktujte.

Václav Franěk ZÁMEČNICTVÍ

Specializujeme se na stavební zámečnictví. Vyrábíme na zakázku zámečnické konstrukce, strojírenské díly a celky, ploty, brány, vrata. Provádíme rovněž klempířské práce.