• Detail firmy

BUSINESS CENTRE s. r. o.

Adresa

Jiráskova 413
436 01 Litvínov

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62741233
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  5
  • Služby

Výrobky, činnosti

Podnikatelské poradenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 476 731 521
Telefon: +420 476 731 518
Fax: +420 476 731 517
E-mail: info@bclitvinov.cz
WWW: www.bclitvinov.cz/
Další firmy v oboru

Miroslav Navrátil

Zajišťujeme montáž, kompletní servis a pronájem kvalitních stavebních výtahů GEDA německé výroby, určených jak pro přepravu materiálu, tak i pro přepravu materiálu a osob. Stavební výtahy GEDA splňují náročné normy EU a jsou schváleny a certifikovány pro provoz v ČR. Využití nacházejí především na stavbách, při rekonstrukcích, opravách střech a fasád domů. Jejich předností je úspora času a peněz.

MKR GROUP - eu, s.r.o.

Společnost provozuje unikátní projekt Mobilbar. Jedná se o jedinečné luxusní mobilní zázemí pro váš EVENT, VIP, ROADSHOW, PROMOTION, PARTY, FIREMNÍ VEČÍREK, SVATBU atd. Díky své konstrukci a technologii je využitelný po celý rok a v jakémkoli počasí.

LOGUP, spol. s r.o.

Firma je autorizovaným distributorem firmy SKF. Firma byla založena v roce 1992 jako velkoobchod a maloobchod s ložisky a souvisejícími produkty. Naše firma nabízí těsnění, ložiska, maziva, lepidla a tmely, nářadí, pojistky a pístní kroužky a speciální přísady do motorových paliv a olejů. Pro kompletní seznam našeho sortimentu navštivte naše webové stránky. Budeme se těšit na vzájemnou spolupráci.