• Detail firmy

KN PRODUKT spol. s r.o.

Základní popis

Naše firma provádí tesařské práce. Zabýváme se přípravou a montáží střešních vazeb a dřevostaveb.

Adresa

Mladé Buky - Mlýnská 84
541 02 Trutnov

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64256243
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  16
Roční obrat:  20000000

Výrobky, činnosti

Stavební a truhlářské řezivo

Kontaktní údaje

Telefon: +420 499 873 459
Mobil: +420 603 483 872
Fax: +420 499 873 460
E-mail: kn.produkt@seznam.cz
WWW: www.knprodukt.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Novotný - Jednatel

Matthias Robert Klement - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

RSU servis s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhů a realizací parků a zahrad, včetně dodání zahradních doplňků. Zahrady navrhujeme pro soukromé osoby, firmy i širokou veřejnost. Provádíme terénní úpravy, zakládání trávníků, výsadbu rostlin či drobné stavební práce, které se založením zahrady souvisí, jako např. opěrné zídky, zpevněné plochy apod. Kromě realizací zahrad se zabýváme rovněž dřevovýrobou.

Vllnna, s.r.o.

Architektonická kancelář Vllna se zaměřujeme na vypracování architektonických studií a projektové dokumentace, realizaci interiérů na klíč, přestavby rodinných domů a návrhy pasivních domů. Dodáváme dřevěné zahradní altány a venkovní zahradní sauny kompletně na klíč. Rovněž zajistíme montáž zahradních altánů a saun. Naší specializací jsou domy se stromy s důrazem na zdravé bydlení.

ZETO group s.r.o

Zajišťujeme kompletní truhlářské a stolařské práce na zakázku. Provádíme formátování velkoplošných materiálů, výrobu nábytkových dílů, výrobu nábytkových dvířek, zpracování návrhů interiérů, olepování hran ABS apod. Dodáváme kvalitní materiály pro výrobu nábytku, plošné materiály, laminátové desky, kuchyňské pracovní desky a mnoho dalšího.