• Detail firmy

ELIN - ELEKTROINSTALACE

Základní popis

Zabýváme se elektrickou montáží silnoproudých a slaboproudých rozvodů do 1000 V. Montáž a nastavení WATTroutru pro FVE, zabezpečovací el. systémy aj.

Adresa

Třešňová 1579
565 01 Choceň

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15004791
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  5

Výrobky, činnosti

Elektroinstalace, elektrikářské práce

Elektroinstalace bytových a průmyslových prostor, hromosvody, revize, sekční ovládání garážových vrat

Kontaktní údaje

Telefon: 725 628 657
Mobil: +420 603 249 976
E-mail: elin@elinchocen.cz
WWW: elin.chocen.cz

Kontaktní osoba

Michal Kubový

Telefon: 725 628 657
E-mail: m.kubovy@chobex.cz
Další firmy v oboru

ELEKTRO KSK spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním nerezových materiálů na tvářecích lisovacích strojích kde výrobky převážně slouží jako polotovary při výrobě kondenzátorů v elektrotechnickém průmyslu. Dále se specializujeme na elektromontážní práce, průmyslové a domovní instalace, opravy a údržbu elektrických strojů a zařízení, opravy elektromotorů, elektrického ručního nářadí, domácích spotřebičů, prodej el. materiálu.

Jonák s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti staveb a rekonstrukcí. Poskytujeme veškeré stavební práce včetně zateplování, rekonstrukcí objektů, montáží sádrokartonů a terénních úprav okolo Vašeho pozemku. Dále se zabýváme pokládáním podlah, elektroinstalacemi, malířskými či instalatérskými pracemi. Při vykonávání činností používáme pouze kvalitní materiál a snažíme se práci provést co nejrychleji.

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.