• Detail firmy

ALFA ECONOMIST s.r.o.

Základní popis

Vedení účetnictví a daňové evidence, rekonstrukce a kontroly účetnictví. Inventarizace majetku, zpracování oběhu dokladů, zastupování na úřadech.

Adresa

Křivenická 424/38
181 00 Praha 8 - Troja

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45274266

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví a daňové evidence, rekonstrukce

Vedení účetnictví a daňové evidence, rekonstrukce a kontroly účetnictví. Inventarizace majetku, zpracování oběhu dokladů, zastupování na úřadech.

Kontaktní údaje

Telefon: +4 202 826 158
Fax: +4 202 826 158

Kontaktní osoba

Jaroslav Bastl - Jednatel

Mobil: 602 249 738
Další firmy v oboru

EKOS PRAHA s.r.o.

Věnujeme se kompletnímu vedení firemního účetnictví a daňové evidence pro malé a střední firmy se sídlem v ČR. Zajišťujeme komplexní zpracování mezd a daňových přiznání včetně zajištění odkladu daňových přiznání či zpracování pokladů pro úvěr. Poskytujeme profesionální firemní daňové a účetní poradenství pro právnické i fyzické osoby. V případě potřeby zajistíme odborné zastoupení na úřadech.

ALFA CONTROL s.r.o.

Zabýváme se vedením účetnictví, daňové evidence, personalistiky a mezd. Poskytujeme odborné účetní, daňové a ekonomické poradenství.

GESTIO s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatelské subjekty. Nabízíme zpracování mzdové agendy, odklady daňového přiznání, audity účetnictví, vedení daňové evidence apod. Poskytujeme odborné poradenství v této oblasti. Zajišťujeme služby zastupování na finančních úřadech či posudky soudního znalce pro motorová vozidla. Působíme v Praze i po celé České republice.