• Detail firmy

MIKO HAVLÍČKŮV BROD spol.s r.o.

Základní popis

dopravní stavby-silnice, železnice pozemní stavby zemní práce Provozování dráhy provozování drážní dopravy projekční činnost

Adresa

Havířská 1837
580 02 Havlíčkův Brod

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60915081
DIČ:  CZ60915081
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  70
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Dopravní stavby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 569 431 225
E-mail: firma@mikohb.cz
WWW: www.mikohb.cz

Kontaktní osoba

Ing. Libor Novák - Generální ředitel

Telefon: 569 431 226
E-mail: firma@mikohb.cz
Další firmy v oboru

SHB Hovorka s.r.o.

Realizujeme sádrokartonářské práce, půdní vestavby, minerální podhledy a rekonstrukce bytových jader. Zrealizujeme vaše představy o bydlení. Kromě klasických realizací ze sádrokartonu provedeme i speciální práce dle návrhů zákazníka, architekta či bytového projektanta.

PSP s.r.o.

Nabízíme kompletní dodávku staveb. Ať už se jedná o stavby bytové, občanské, kulturní či výstavbu průmyslových závodů, zabezpečení materiálů a práce uskutečňujeme my. Zabýváme se také výrobou betonových směsí a jsme majitelé systémového bednění PASCHAL. Práci odvádíme svědomitě, rychle a využíváme nové technologie.

COUNCIL Český Krumlov s.r.o.

Firma Dřevostavby COUNCIL se specializuje na výstavbu energeticky úsporných přízemních dřevostaveb s difuzně otevřenou nebo uzavřenou konstrukcí. Realizujeme dřevostavby v různém stupni rozestavěnosti, na klíč, ale zároveň poskytujeme službu dřevostavby svépomocí. Nabízíme kvalitní práci a nadstandardní komunikaci s klientem.