• Detail firmy

PRÁDELNA A ČISTÍRNA JIHLAVA, s. r. o.

Základní popis

Naše prádelna a čistírna je profesionální průmyslová prádelna. Zajišťuje praní všech druhů prádla, půjčování hotelového prádla a pracovních oděvů.

Adresa

Rantířovská 13/15
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25513290
DIČ:  CZ25513290
Rok založení:  1987
Počet zaměstnanců:  80
Roční obrat:  34000000

Výrobky, činnosti

Čistírna šatstva a pracovních oděvů

Kontaktní údaje

Fax: +420 567 305 839
E-mail: reditel@pradelna.ji.cz
WWW: www.pradelna.ji.cz

Kontaktní osoba

Bc. Martina Prošková - Jednatel

Mobil: +420 724 244 508

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jana Štěrbová

Specializujeme se na praní, žehlení a drobné opravy prádla. Potřebujete výpomoc s praním, žehlením nebo zašíváním? Obraťte se na nás, odvádíme kvalitní a spolehlivou práci. Dodáváme v co nejkratším čase. Vyžehlené a vyprané prádlo získáte bez starostí.

PRÁDELNA BRNO

Činnost naší společnosti je zaměřena na praní a mandlování prádla, jak pro domácnosti, tak i pro hotely, penziony, ubytovny, restaurace či mateřské školy. Zajišťujeme rovněž žehlení košil. Provádíme chemické čištění oděvů (i kožených a kožešinových), čištění peří, péřových bund a spacáků. V neposlední řadě se zabýváme šitím péřových výrobků.

Dagmar Hanušová - Čistírna peří

Provozujeme čistírnu peří a zabýváme se šitím prošívaných dek, přikrývek a polštářů. Poskytujeme i doplňkové krejčovské služby, jako je např. šití záclon či výměna zipů. Díky bohatým zkušenostem v oboru nabízíme profesionální služby v nejvyšší kvalitě. Za téměř 25 let podnikání jsme získali řadu spokojených zákazníků. Naše služby neustále inovujeme a vylepšujeme. Přesvědčte se sami.