• Detail firmy

Jana Brijarová

Základní popis

Od r.1994 pod značkou JANA výhradně výroba dětského oblečení. Od roku 2007 změna značky na BRIJA - výroba pánské, dámské a dívčí sportovní kalhoty, nadměrné velikosti.

Adresa

Přemyslovice 364
798 51 Přemyslovice

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49149601
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  2

Výrobky, činnosti

Pracovní a profesní oděvy

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 502 154
WWW: brija.cz

Kontaktní osoba

Jana Brijarová - Majitel

Další firmy v oboru

Hasící přístroje Kvapilík s.r.o.

Zabezpečujeme prodej hasicích přístrojů, hydrantů a kompletního vybavení pro hasiče. Provádíme pravidelné revize hasicích přístrojů, hydrantů, EPS a požárních prostupů. Provozujeme internetový prodej pracovních oděvů a obuvi. Pro naše klienty však také nabízíme šití pracovních oděvů na míru. Realizujeme zpracování požárního řešení staveb i funkci odborně způsobilé osoby v požární ochraně.

Jaroslav Silber

Nabízíme lesní a zahradní techniku od nejkvalitnějších mezinárodních výrobců. Prodáváme vše od sekaček, drtičů, vysavačů až po traktory. Na prodejně naleznete i pracovní oděvy, ochranné pomůcky a náhradní díly. S nákupem každého stroje či výrobku poskytujeme záruční i pozáruční servis, v některých případech také od jiných výrobců. Snažíme se dělat vše pro spokojenost zákazníka.

Kubů-Mamba s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba pleteného zboží. Výrobní program zahrnuje dámské a pánské pletené oděvy a oděvní doplňky v nejrůznějších provedeních, pro módní, reklamní i sportovní oblast. Podíleli jsme se na výrobě oděvů pro sportovce České republiky na OH a MS.