• Detail firmy

Jana Brijarová

Základní popis

Od r.1994 pod značkou JANA výhradně výroba dětského oblečení. Od roku 2007 změna značky na BRIJA - výroba pánské, dámské a dívčí sportovní kalhoty, nadměrné velikosti.

Adresa

Přemyslovice 364
798 51 Přemyslovice

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49149601
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  2

Výrobky, činnosti

Pracovní a profesní oděvy

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 502 154
WWW: brija.cz

Kontaktní osoba

Jana Brijarová - Majitel

Další firmy v oboru

Jaroslav Žálčík

Dodáváme sortiment pro hasiče a záchranáře. Nabízíme uniformy zásahové, pracovní, vycházkové, zásahovou obuv, rukavice, přilby, hasicí přístroje, vyprošťovací techniku, světelnou a zvukovou výstrahu, výstražné prostředky, čerpadla, ventilátory, savice, hadice, žebříky, vybavení pro požární sport a další sortiment. Poskytujeme služby v oblasti PO.

GAMET Elżbieta i Tadeusz Garnysz Sp. J.

Vyrábíme kalhoty děti. Naše nabídka zahrnuje kalhoty, děti po celý rok. Šijeme ve velikostech 92 až 164. Použití nejlepších látek polské výroby jsme schopni splnit požadavky každého zákazníka.

POOR - TRADE, v.o.s.

Specializujeme se na dodávky stavebního a nábytkového kování či prodej domácích a zahradních potřeb. V našem sortimentu naleznete stavební kování, stavební závěsy, nábytkové kování, kuchyňské sady a soupravy nožů, zahradní potřeby, kuchyňské náčiní, nábytkové knopky a výsuvy, protiplechy, stavební bezpečnostní kování, kování pro tesaře, nářadí do lesa, nářadí na sníh, nábytkové úchytky apod.