• Detail firmy

CANEA CZ s.r.o.

Základní popis

Dárkové zboží z keramiky. Dekorativní předměty.

Adresa

Krmelínská 512/112
724 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26830418

Výrobky, činnosti

Keramika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 116 660
Mobil: +420 603 845 910
E-mail: info@susenekvetiny.cz
E-mail: canea@canea.cz
WWW: www.susenekvetiny.cz

Kontaktní osoba

Robert Khestl

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Václav Brantál

Poskytujeme kompletní kamenické práce na zakázku. Zhotovujeme hroby a pomníky, kamenné obklady, dlažby, chodníky, obrubníky, kamenné obklady krbů a topných těles, kamenný nábytek, kamenné pracovní desky a sokle pro kuchyň, hřbitovní doplňky a mnoho dalšího. Zajišťujeme také čištění a renovace hrobů. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách.

APOLMONT, s.r.o.

Naše personální agentura poskytuje služby firmám hledající kvalifikované pracovníky i jednotlivcům se zájmem o zprostředkování zaměstnání. Zajišťujeme personální leasing - dočasné přidělení zaměstnanců - včetně vyřízené veškerých pracovněprávních a administrativních úkonů. Nabízíme služby v oblasti kovovýroby. Provádíme montážní, svářečské, lakýrnické a zámečnické práce.

Jaroslav Strakoš

Nabízíme vám široký výběr kvalitního dřevěného nábytku z masivu. Naleznete u nás kompletní vybavení pro ložnice, obývací pokoje, jídelny, dětské a studentské pokoje. Dodáváme rovněž kavárenský nábytek a vybavení do hotelových a restauračních zařízení. Všechny naše výrobky jsou vyrobeny ze 100% masivu dřeva.