• Detail firmy

LUBOŠ DOČEKAL

Základní popis

Dodáváme a montujeme ocelové konstrukce. Vyrábíme zábradlí, schodiště, madla, mříže a vrata. Dodáváme přístřešky, včetně žárového zinku.

Adresa

Hakenova 438
278 01 Kralupy nad Vltavou

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16584198
DIČ:  CZ5708291050
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  4

Výrobky, činnosti

Dodáváme a montujeme ocelové konstrukce. Vyrábíme

Dodáváme a montujeme ocelové konstrukce. Vyrábíme zábradlí, schodiště, madla, mříže a vrata. Dodáváme přístřešky, včetně žárového zinku.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 315 741 637
Mobil: +420 602 391 871
Fax: +420 315 726 176
E-mail: lubos.docekal@gmail.co
WWW: www.kovovyroba-docekal.cz

Kontaktní osoba

Luboš Dočekal - Majitel

Další firmy v oboru

EFB s.r.o.

Zaměřujeme se na dovoz a prodej luxusního dveřního a okenního kování. Poskytujeme také poradenství pro architekty a projektanty v oblasti stavebního kování. Naše produkty jsou vhodné pro všechny typy projektů - byty, kanceláře a další objekty s vysokými nároky na kvalitu a užitnou hodnotu.

Václav Minařík

Umělecké kovářství se specializací na restaurování památek a historických předmětů. Nabízím výrobu, opravy a restaurování historických soch, sousoší, veřejného osvětlení, lamp, luceren, lustrů, kašen, fontán, vrcholových kopulí, křížů, církevních reliéfů, mříží a nejrůznějšího vybavení interiéru na zakázku. Restaurované předměty je možné také pozlacovat.

BOVA Březnice, spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem kování na dřevěné, tesařské a kamenné konstrukce a dalších spojovacích prostředků. Využíváme vlastního konstrukčního oddělení, sledujeme trh a dodáváme na něj každý rok nové výrobky.