• Detail firmy

PŘEMYSL ŠKORNIČKA - VÁHY TEPLICE

Základní popis

Nabízíme prodej, servis, opravy, kalibrace, cejchování a ověření pro váhy průmyslové, obchodní, gastronomické, přesné, laboratorní, školní, lékařské, veterinární

Adresa

Karla Čapka 2
415 02 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10450351
Rok založení:  1989
Počet zaměstnanců:  1
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Váhy, vážící zařízení, váhové systémy a příslušenství

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 293 940
Mobil: +420 602 428 725
E-mail: vahyskornicka@seznam.cz
WWW: www.vahy-tep.cz
WWW: www.levne-vahy.cz

Kontaktní osoba

Přemysl Škornička - Jednatel

Mobil: +420 602 428 725
Další firmy v oboru

BP A PO SERVIS , spol. s r.o.

Zabezpečujeme služby v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce. Postaráme se o komplexní řešení služeb v prevenci rizik a dohlédneme na revize technických zařízení. Zajistíme odborné školení elektrikářů, řidičů motorových vozíků a další dle Vašich konkrétních požadavků. Nabízíme individuální přístup k Vašim konkrétním požadavkům a případné zastoupení při jednání s kontrolními orgány.

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

Jaroslav Červený

Provádím veškeré elektrotechnické, elektroinstalační a opravářské práce jako jsou např. výměny jističů a pojistek. Zajišťuji opravy elektrických zařízení, montáž autorádií a revize elektroinstalací.