• Detail firmy

JAMTEKO GROUP a.s.

Základní popis

Realizujeme činnosti v oblasti stavebních a zemních práci, výstavby přípojek inženýrských sítí a výstavby inženýrských sítí. Naše služby jsou realizovány převážně na území severní Moravy, ale v poslední době se naše činnost rozšířila na celou ČR.

Adresa

Studentská 659
735 81 Bohumín

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26875829
DIČ:  CZ26875829
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  20
Roční obrat:  15000000

Výrobky, činnosti

Projektování topení, voda, plyn

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 016 423
Fax: +420 596 016 423
Další firmy v oboru

SKAREA s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti energetických auditů - vypracování a vydávání energetických průkazů náročnosti budov. Věnujeme se projekční činnosti v pozemním stavitelství.

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Svatopluk Valuch

Specializujeme se na rekonstrukce rodinných domů typů okál. Dále nabízíme širokou paletu prací v oblasti stavebního průmyslu. Provádíme zateplování budov termofasádou, instalace vody, topení a plynu, výměny a dodání oken, vestavby půdních podkroví, rekonstrukce koupelen i montáž sádrokartonu, výměny podlah, služby tapetování, výrobu a montáž mansadry a mnoho dalšího dle domluvy.