• Detail firmy

ALPOS s. r. o.

Základní popis

Prodej elektrické požární a zabezpečovací signalizace, samozhášecího aerosolového zařízení a kamerových systémů. Nabídka montáže a servisu.

Adresa

Průběžná 6178
708 00 Ostrava - Poruba

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48396125
DIČ:  CZ48396125
Rok založení:  1993

Výrobky, činnosti

Pobočkové ústředny

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 135 206
Mobil: +420 603 434 591
E-mail: alpos@iol.cz
WWW: www.alpos.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Neuvirth - Jednatel

Mobil: +420 603 434 591
E-mail: neuvirth@alpos.cz

Zdeněk Huser - Jednatel

Mobil: +420 603 442 949
E-mail: huser@alpos.cz

Petr Smékal - Jednatel

Libor Richtar - Jednatel

Další firmy v oboru

Martin Suszka

Poskytujeme veškeré elektroinstalační práce a kompletní elektroinstalace bytů a bytových společenství. Provádíme rekonstrukce rozváděčů, elektroúdržbu bytového fondu, montáže zabezpečovacích systémů, zjištění poruch a opravy elektrických zařízení, odstranění porevozních závad apod. Rovněž se zaměřujeme se na realizace a montáž hromosvodů v souladu s platnými normami.

AC/DC Elektro s.r.o.

AC/DC ELEKTRO s.r.o. je specialistou na vypracování a realizaci projektů silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací. Mezi poskytované služby patří elektroinstalace vnitřních a vnějších rozvodů NN, rozvodů pro slaboproud EPS, EZS, CCTV, ACS, elektroinstalace a rozvody pro měření a regulaci, montáže hromosvodů a rovněž elektroinstalace rozvodů pro počítačové sítě.

Minova Bohemia s.r.o.

Naše společnost Vám zajišťuje materiál pro hornictví a stavebnictví. Nabízíme Vám materiál pro injektáž, kotvení a sanace. Možnost dodání i dalších hornických a stavebních materiálů, jako jsou PUR patrony, lepicí ampule, pakry a injektory a další. Zajistíme technické návrhy a odborné poradenství v oblasti injekčních a kotevních technologií a technický dozor nad prováděním speciálních prací.