• Detail firmy

DASTON s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej plastových obalů.

Adresa

S.K.Neumana 297
533 01 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25280139
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  5
Roční obrat:  4500000

Výrobky, činnosti

Plasty

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 944 073
Mobil: +420 602 243 273
Fax: +420 466 944 073

Kontaktní osoba

Ing. Miloš Hák - Jednatel

Jelínková

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

COPIA Liberec s.r.o. - pronájem kopírovacích strojů

Zaměřujeme se na prodej i pronájem kopírovací techniky, tiskáren a multifunkčních zařízení. Zároveň dodáváme sportovní trofeje, poháry, skleněné broušené trofeje, vavřínové věnce apod. Zajišťujeme potisk triček, hrnků, polštářů, látkových tašek, reklamních a dárkových předmětů. Realizujeme velkoformátový tisk plakátů, bannerů apod.

PRZETWÓRSTWO TWORZYW SZTUCZNYCH USŁUGI I PRODUKCJA Krzysztof Krakowiak

Chloubou naší společnosti je výroba knoflíků, který se provádí vstřikování plastů. V šedesátých letech výroba tlačítek se provádí ručně. S dlouhou tradicí, vyrábíme textilní výrobky z plastů. Tlačítka vyráběné u nás splňují potřeby firem vyrábějících zanášejících klastický oblečení pro muže a ženy, mládež, sport a oblečení.