• Detail firmy

ELAP, spol. s r.o.

Adresa

Řípská 5
627 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13691881
DIČ:  CZ13691881
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  24
Roční obrat:  230000000

Výrobky, činnosti

Etikety (papíry) pro laserové tiskárny

Kontaktní údaje

Fax: +420 548 427 750
E-mail: elap@elap.cz
E-mail: brno.elap@elap.cz
WWW: www.elap.cz
Další firmy v oboru

BRASTRO spol. s.r.o.

Zaměřujeme se na elektroinstalační materiál pro rozvody a elektrotechnické nářadí. Nabízíme konektory pro vodiče, elektrotechnické izolované pásky, optické kabely, optické rozvaděče na omítku a sloupkové optické rozvaděče, optické konektory, optické spojky, sloupové reproduktory, směrové reproduktory, fázové zkoušečky, izolované šroubováky, pojistkové patrony, jističe, proudové chrániče atd.

Lubomír Vlk

Poskytujeme odborné služby v oblasti elektrikářských prací. Zaměřujeme se na silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, hromosvody, rozvaděče NN, elektronické zabezpečovací systémy, televizní rozvody a systémy, domácí telefony a videotelefony, strukturované kabeláže apod. Provádíme měření termokamerou, revize elektrického ručního nářadí a mnoho dalšího.

Tomáš Locker - Servis notebooků a PC

Kompletní IT servis. Zajišťujeme instalaci, správu a servis počítačových sítí pro malé a střední firmy. Opravujeme notebooky a počítače, sestavujeme nové počítače, profylaxe hardware/software. Provádíme upgrade starších počítačů, odvirování, opravy mechanických součástí notebooků a počítačů a mnoho dalšího. Mimo jiné zajišťujeme i dodávku kvalitních tonerů do tiskáren