• Detail firmy

TRUHLÁŘSTVÍ - TAUBNER

Základní popis

Nabízíme truhlářské práce. Provádíme montáže nábytku, obrábění dřeva a vyrábíme atypický nábytek na míru Zaměřuji se na obrábění a formátování hliník

Adresa

Zahrádecká 23
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  40685624
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  1
  • Služby

Výrobky, činnosti

Truhlářské práce

Nabízíme truhlářské práce. Provádíme montáže nábytku, obrábění dřeva a vyrábíme atypický nábytek na míru

Kontaktní údaje

Telefon: +42 024 717 037

Kontaktní osoba

Jindřich Taubner - Majitel

Mobil: 736 533 316
Další firmy v oboru

Zdeněk Saulich

Zabýváme se zakázkovou výrobou dřevěného nábytku. Vyrábíme moderní i rustikální nábytek na míru dle požadavků zákazníka.

FAT Praha, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje údržbu bytového fondu již 26 let. V rámci této činnosti provádíme veškeré elektroinstalační, vodoinstalatérské, topenářské, zednické, kominikcé, klempířské, truhlářské, lykýrnické a úklidové práce. Léty nabyté zkušenosti jsou zárukou odborně a včas provedených kvalitních služeb. Poskytujeme prodlouženou 36-ti měsíční záruku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

HOBLÍK A PILKA, Nábytek na zakázku s.r.o.

Zabýváme se výrobou nábytku a bytových doplňků na zakázku. Vyrábíme originální nábytek dle individuálních požadavků zákazníka. K výrobě nábytku používáme běžné i exotické dřeviny, kombinujeme široké spektrum materiálů. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy a renovace starožitného nábytku. Kromě nábytku vyrábíme také dřevěná schodiště, dveře, pergoly aj. Spolupracujeme s partnerskými firmami.