• Detail firmy

AGROBAZAR LÍPA-VÁCLAV DUBEN

Základní popis

Výkup a prodej zemědělské,stavební,lesní a jiné užitkové techniky.

Adresa

Lípa 159
582 57 Lípa

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49982401

Výrobky, činnosti

Zemědělské traktory a příslušenství

Kontaktní údaje

Mobil: 777 233 113
Mobil: +420 602 712 068
Mobil: +420 602 712 058
Fax: +420 569 437 202
E-mail: agrobazar.lipa@volny.cz
WWW: www.agrobazarlipa.cz
Další firmy v oboru

LUME Servis - Obchod - Služby pro zemědělství s.r.o.

Specializujeme se na prodej pracovního nářadí pro čelní nakladače. V našem sortimentu naleznete různé varianty lopat i multilopaty. Dále se jedná převážně o kráječ siláže, kleště na kulaté balíky, vidle, také vidle na balíky, paletizační a drapákové vidle, stohovací zařízení, přidržovací rameno, hrot na balíky, hák na vaky, křížový nosič a protizávaží.

LUME Servis - Obchod - Služby pro zemědělství s.r.o.

Provádíme služby pro zemědělce. Specializujeme se na odvoz obilí, lisování slámy, hnojení chlévskou mrvou, mulčování strání, mezí a hrází, sečení, obracení, shrnování, lisování sena, slámy a senáže, zimní údržbu komunikací, práce s válcem a s manipulátorem. Dále v zemědělství zajišťujeme i dopravu pomocí traktorového návěsu, valníku nebo auta s přívěsem.

K - Technology

Zabýváme se prodejem příslušenství na stavební stroje (rotační a naklápěcí hlavice na rypadla, vibrační desky, válce, frézy, recyklační lžíce). Dále se zabýváme prodejem zařízení na výrobu betonu (planetové míchačky, dávkování barev a přísad, měření vlhkosti, přeprava směsí po PREFA provozech a mnoho dalších).