• Detail firmy

Pavel Malý

Základní popis

Nabídka kompletních montáží ústředního i podlahového topení a tepelných čerpadel včetně dopravy materiálu. Revize plynových zařízení.

Adresa

Brněnská 1257
664 34 Kuřim

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13031066

Výrobky, činnosti

Podlahy

Nabídka kompletních montáží ústředního i podlahového topení a tepelných čerpadel včetně dopravy materiálu. Revize plynových zařízení.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 659 826
E-mail: maly@topenimaly.cz
WWW: www.topenimaly.cz

Kontaktní osoba

. Pavel Malý - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DOMIX s.r.o.

Naše společnost začínala již v roce 1993 pod hlavičkou fyzické osoby, kdy zajišťovala služby v oboru dopravy betonových směsí a litých podlah. V roce 2006 se vzrůstajícím počtem zaměstnanců vzniká společnost Domix s.r.o., která převzala veškeré závazky a vozový park byl dále rozšiřován o vozidla o objemu 4,5 m3 až 9 m3 značek Tatra 815, Mercedes, Daf a Iveco.

IQ floor s.r.o.

Specializujeme se na prodej podlah a stěrek. Nabízíme podlahy betonové, průmyslové a mnoho dalších. Zajišťujeme podlahářské práce.

KNOCK-OUT s.r.o. výrobky z recyklované pryže

Zabýváme se výrobou a prodejem sportovně - společenských her "Ruských kuželek a rekreačních kuželkářských drah" z recyklované pryže. Produkty jsou vyrobeny z tvrzené recyklované pryže, jsou nezávadné a opatřené atesty SZL. Hry jsou tradiční, pohybové, prostorově nenáročné. Ostatní výrobky z recyklované pryže mají široké využití pro sport, zábavu, do průmyslu i jako izolační rohože pod zvířata.