• Detail firmy

outdoor akzent s.r.o.

Základní popis

Jsme poskytovatelé outdoorové reklamy, zajišťujeme pronájem reklamních ploch a velkoplošného tisku. Nabízíme billboardy, bigboardy, navigačních systémy, plachty, a CLV.

Adresa

Štětkova 1638/18
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  00545911
DIČ:  CZ00545911

Výrobky, činnosti

Billboardy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 221 475 110
E-mail: info@outdoor-akzent.cz
WWW: www.outdoor-akzent.cz

Kontaktní osoba

George Kisugite - Technický ředitel

Richard Fuxa - Jednatel

Ing. Tomáš Polišenský - Obchodní ředitel

Pobočky

BigMedia, spol. s r.o.
Štětkova 1638/18
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
BigBoard Praha, a.s.
Štětkova 1638/18
140 00 Praha 4 - Nusle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.

PREMISOFT s.r.o.

Naše účetní kancelář poskytuje kompletní vedení účetnictví pro různé organizace. Nabízíme externí a interní účetní služby, mzdový servis, účetní supervize a controlling, hromadná i individuální účetní školení, účetní školení na míru Vašim požadavkům, implementace SW Premier do firemního prostředí, administraci datových schránek, služby mzdového účetnictví, měsíční přehledy a mnoho dalšího.

FRENDS s.r.o.

Specializujeme se na reklamu a marketing. Věnujeme se kreativní grafické práci. Připravujeme strategii a plánujeme reklamní kampaň. Poskytujeme poradenství v oblasti reklamy a součástí naší nabídky jsou i produkční služby. Zpracujeme kvalitní a efektivní video a audio prezentace.