• Detail firmy

AB DOOR s.r.o.

Základní popis

Dodáváme a montujeme garážová a průmyslová vrata, vjezdové brány, závory, zábrany a výsuvné sloupy. Prodáváme vertikální žaluzie, rolety, slunolamy.

Adresa

Střešovická 52
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13151959

Výrobky, činnosti

Dveře a vratové systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 220 612 127
Mobil: +420 602 378 876
Fax: +420 220 612 127
E-mail: dro@dro.cz
E-mail: zaruba@abdoor.cz
WWW: www.dro.cz
WWW: abdoor.cz

Kontaktní osoba

ing. Jan Záruba - Jednatel

Další firmy v oboru

Richter, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem systémů generálního klíče, čipových přístupových systémů, hotelových přístupových systémů a dalšího vybavení pro zabezpečení majetku. Dodáváme kování, zámky, cylindrické vložky do dveří, sejfy a další. Samozřejmostí je odborná montáž, servis a opravy.

Daniel Šprincl

Specializací naší firmy je montáž a servis bezpečnostních dveří. Montujeme nové certifikované bezpečnostní dveře, zárubně a mříže, jak pevné, tak i posuvné či otevírací. Provádíme rovněž zabezpečení stávajících dveří, čalounění dveří, montáž prahů i hliníkových žaluzií. Dodáváme silikonové frézované těsnění do oken a dveří. Jsme servisním střediskem MUL-T-LOCK. Nově otevíráme zabouchnuté dveře.

Mužík a syn, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž ocelových konstrukcí, výtahových šachet, jeřábových drah, vodních atrakcí a tobogánů, drobných zámečnických výrobků, zábradlí apod. Provádíme revitalizace panelových domů.