• Detail firmy

František Snášel

Základní popis

půjčování autobaterií (zemědělci aj.) - zdarma montáž, kontrola dobíjení, startér - sulfatizace - objem reakce, nelze rozpustit, prišli na způsob, jak je zrenovovat.

Adresa

Cholina 193
783 22 Cholina

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11567848

Výrobky, činnosti

Ekologická likvidace baterií

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 341 497
Mobil: +420 603 273 080
Fax: +420 585 378 016

Kontaktní osoba

František Snášel - Majitel

Další firmy v oboru

AUTOSKLA STAVARIČ s.r.o.

Zajišťujeme výměny a opravy autoskel na osobní vozy, nákladní vozy, autobusy, karavany, speciální vozidla, zemní a lesní stroje. Provádíme plnění klimatizací, čištění interiérů vozidel a renovace laků. Máme provozovnu v Prostějově a v Litovli.

SEAL - navijáky s.r.o.

Specializujeme se na prodej, montáž a servis navijáků. Dodáváme navijáky vyprošťovací, elektrické, hydraulické a lesnické, včetně příslušenství a náhradních dílů. Dále pak nabízíme manipulační mechanická zařízení či energetické a lesnické nástavby na traktory. Kompletní sortiment a technické parametry našich produktů naleznete na webových stránkách firmy.

ZHT Group s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a výrobu plastových nástaveb hasičských a speciálních vozidel, plovoucích čerpadel AMPHIBIO a dalších speciálních plastových výrobků. Zajišťujeme CNC zpracování a obrábění plastů a dřeva či CNC formátování dřeva.