• Detail firmy

LM STEEL SERVIS CZ s.r.o.

Základní popis

Velkoobchodní a maloobchodní prodej hutního materiálu. Nabídka zámečnických prací.

Adresa

Michálkovická 1942/86
710 00 Ostrava - Slezská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25898931
DIČ:  CZ25898931

Výrobky, činnosti

Software

- spediční software, dopravní software - tvorba software na zakázku - poskytování software a poradenství v oblasti hardware a software

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 324 677
Mobil: +420 605 263 332
Fax: +420 596 312 682
E-mail: office@lmss.cz
WWW: www.lmss.cz/

Kontaktní osoba

Ing. Libor Madecki

Jiří Fait

Další firmy v oboru

VZV STEEL spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem hutního materiálu. Dodáváme ocelové potrubí, tvarovky (kolena, příruby, ohyby), potrubní sítě a další. Pro kompletní sortiment navštivte naše internetové stránky.

Shape Steel a.s.

Poskytujeme služby v oblasti zpracování a prodeje hutního materiálu dle přání zákazníka. Zaměřujeme se na prodej ocelových plechů, výrobu tvarových výpalků, ultrazvukové zkoušky plechů i zkoušky mechanických hodnot. Nabízíme základní strojírenské operace: svařování, dělení, řezání, soustružení a frézování hutního materiálu.

ABAX servisní centrum s.r.o.

Zabýváme se profesionálním servisem IT zařízení. Provádíme servis notebooků a tabletů, servis smartphonů, iPhonů a iPadů, servis laserových tiskáren, instalace software a hardware, expresní servis počítačů a notebooků, odheslovaní operačního systému a BIOSu, záchranu a obnovu dat, renovaci tonerů a kartridží, diagnostiku závady počítače, servis kamer a mnoho dalšího.