• Detail firmy

ČAPEK - WinDUO, s.r.o.

Základní popis

Společnost ČAPEK-WinDUO,s.r.o. patří mezi přední softwarové firmy na českém a slovenském trhu. Vyvíjí a dodává ekonomický software WinDUO – Účetnictví a Daňová evidence pro podnikatele, příspěvkové a nevýdělečné organizace.

Adresa

Chittussiho 13
710 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27831418
DIČ:  CZ27831418
  • Služby

Výrobky, činnosti

Daňové poradenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 248 585
Telefon: +420 596 248 545
Mobil: +420 604 402 699
Fax: +420 596 248 545
E-mail: capkova@winduo.cz
E-mail: obchod@winduo.cz
WWW: www.winduo.cz

Kontaktní osoba

Bohumil Vašíček

Další firmy v oboru

KUŘIDÉM PROJEKT s.r.o.

Specializujeme se na vypracování projektové dokumentace a inženýrskou činnost v oblasti stavitelství. Zajišťujeme vypracování projektové dokumentace pro rodinné a bytové domy,dřevostavby,provozovny,průmyslové stavby, sportovní a rekreační areály, objekty městské zástavby, drobné stavby, přestavby a další. Poskytujeme technický, stavební a autorský dozor, vyřízení ohlášení nebo stavebního povolení.

Účetnictví - Ing. Andrea Šrubařová s.r.o.

Poskytujeme komplexní účetní služby pro FO i PO. Zajišťujeme vedení daňové evidence pro plátce i neplátce DPH, zpracování přiznání k dani, měsíční zpracování mezd, zastupování před finančním úřadem a také zpracování přehledů pro OSSZ. Věnujeme se založení obchodních společností od A do Z.

LITABA GROUP s.r.o.

Poskytujeme komplexní energetické poradenství a odbornou pomoc při řešení projektu Modrozelená úsporám. Zaměřujeme se na snižování nákladů za energie včetně zpracování analýzy ZDARMA. Zajišťujeme optimalizaci distribučních sazeb, snížení spotřeby vody, energetický audit a průkazy energetické náročnosti budov. Nabízíme volná místa pro nové kolegy, obchodníky a spolupracovníky v oblasti energetiky.