• Detail firmy

ASEKO s.r.o.

Základní popis

Hlavním výrobním programem společnosti je jemnobublinový a středobublinový provzdušňovací systém.

Adresa

Chromeč 3
787 01 Šumperk

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47669381
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Čistírny odpadních vod, výroba, dodávka a montáž - jemnobublinové provzdušňovací systémy ASEKO (ochranná známka) pro čistírny odpadních vod

Kontaktní údaje

Telefon: +420 583 238 301
Telefon: +420 583 238 300
Mobil: +420 602 744 904
Fax: +420 583 238 300
E-mail: aseko@spk.cz
WWW: www.asekochromec.cz

Kontaktní osoba

Ing. František Brdečka - Jednatel

Další firmy v oboru

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.

KRAZZER s.r.o.

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti odpadového hospodářství. Provozujeme kanalizace a čističky odpadních vod. Poskytujeme poradenství v oblasti ekologie a provádíme audity nebo zkoušky těsnosti jímek a kanalizací. Likvidujeme odpad, zajišťujeme vývoz žump a septiků. Vykupujeme suroviny jako je olej, železo a barevné kovy, papír a plasty.

HAJDO spol. s r.o.

Specializujeme se na konstrukce, projekce a výrobou strojů a zařízení. Nabízíme soustružení, vyvažování, dělení vodním paprskem, CNC ohýbání trubek, svařování a zámečnickou výrobu. Vyrábíme kvalitní kardanové hřídele, armované hadice, papírenské stroje a hydraulické trubky.