• Detail firmy

ALCHEMA s.r.o.

Základní popis

Provádíme komplexní úklidové služby vnějších i vnitřních prostor pro firmy a organizace, mytí prosklených ploch, výškové práce, impregnace podlahových krytin, antistatické nátěry. Dodáváme mycí prostředky, toaletní potřeby. ISO 9001, 14001

Adresa

Dolní Palava 26
678 01 Blansko

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60754028
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  5000000

Výrobky, činnosti

Úklidové práce ve výškách horolezeckou technikou

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 416 444
E-mail: alchema@quick.cz

Kontaktní osoba

Miroslava Havelková - Jednatel

ing. Otakar Havelka - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KARS, spol. s r.o.

Zajišťujeme prodej nejrůznějšího průmyslového zboží prvotřídní kvality. Nabízíme ventilátory, elektromotory, šnekové převodovky, čerpadla, elektroinstalační materiál, řemeslnické potřeby, čerpadla pro zvyšování tlaku, asynchronní elektromotory, pracovní oděvy a obuv, metrový textil apod.

ZOXÍ s.r.o. personální agentura

Naše česká firma ZOXÍ s.r.o. působí jako personální agentura. Orientujeme se na oblast Brno a Brno-venkov. Zajišťujeme zprostředkování pracovníků do provozu obchodů, skladů, výroby i úklidových služeb. Poskytujeme poradenství v oblasti personalistky a trhu práce.

Věra Ondráčková

Úklidové služby s garancí kvality poskytujeme v Brně a okolí. Zajistíme úklid domácností, kanceláří, úklid po malířích. Uklidíme obchodní domy, hromadné dopravních prostředky, administrativní budovy včetně výrobních a logistických areálů a budeme udržovat zelené plochy jako je trávní nebo dřeviny. Neztrácejte čas s úklidem a přenechte ho nám. Kontaktujte nás s Vašimi požadavky.